menu

Zámecká lékárna
Recepty na zážitky

VÝSTAVA JSEM KRÁVA !

Výstava obrazů Petry Urbanové

Touto výstavou vzdávám hold všem kravám. Obdivuji jejich velké hluboké oči, hebkou srst a měkký čumák.

Mají různé povahy, jsou krásné, inteligentní, majestátné a mohutné. Svoji první jsem namalovala před několika lety na Šumavě v Českých Žlebech", říká autorka.

 

Obrazy jsou malované technikou Lingrusta, olejovými barvami. Pracovní názvy obrazů jsou „ Autoportréty“, jinak má každý obraz své jméno.

Všechny naše výstavy se snažíme doplňovat bohatou nabídkou suvenýrů a originálních dárků. Kromě samotných originálů obrazů můžete zakoupit i reprodukce v rámech, ale také hadříky na brýle, magnetky, držáky na kabelku, kabelky a mnoho dalšího - samozřejmě je vše s motivem našich aktuálně vystavovaných obrazů a se souhlasem jejich autorů. JSEM KRÁVA! je pocta krávám, ale také vtip, nadsázka, originalita. Dárkové předměty na téma obrazů jsou vyrobené malými výrobci výhradně pro náš obchod, nikde jinde je nekoupíte. Hledáte-li opravdu něco zvláštního, pak jsme tu pro vás....

 

Výstavu si můžete přijít prohlédnout od 1. srpna do 30. listopadu 2022.

 

 

Ukázky obrazů, které na výstavě uvidíte a ještě mnohé další...

Novinky do vašeho e-mailu Newsletter

Zadejte svůj e-mail pro odběr novinek ze Zámecké lékárny

Zavřít

 

Vítáme vás v podzimní sezóně 2022

Výstava Leonardo je mimořádně otevřena i 28.9. - poté pouze soboty a neděle. 

Zveme vás na sérii přednášek s historiky a odborníky. Někteří jsou autoři knih, které si nyní můžete u nás objednat :

Polyxena z Lobkovic (Marie Ryantová) - kniha vychází v reedici pro velký zájem čtenářů a autorka vám ji s radostí podepíše 13.10. po skončení přednášky. Cena 599,- Kč

Kniha o výzkumu hrobky Petra Voka (Jiří Šindelář) - zbrusu nová kniha, jejíž premiéra bude u nás 6.11. Ve 12,00 hod. bude autogramiáda autora v kavárně. Cena zatím nebyla stanovena. 

Knihy si můžete telefonicky (702015111) nebo mailem (info@zameckalekarnatrebon.cz) zarezervovat, k vyzvednutí budou v den akce. Zaplatíte na místě hotově nebo kartou. 

 

Těšíme se na setkání na některé z přednášek nebo na prohlídkovém okruhu. 

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout